HTC U11

HTC U11 je telefon, který měl zachránit firmu HTC před neustálým propadem zisků. Ovšem ani to se nestalo. Telefon vyšel v červnu 2017 a i přes kladné recenze se neprodává dobře. Nabízí Snapdragon 835 a běží na osmijádrovém procesoru. Grafický čip je Adreno 540. Telefon má kvalitní fotoaparát 12 MPx se clonou F/1.7. Avšak nepřekoná fotoaparát firmy LG V30. Velikost displeje je 5.5 palců.

HTC muselo stáhnout tuto reklamu na telefon HTC U11

United Kingdom’s Advertising Standards Authority, která dohlíží právě na správnosti reklam minulý rok zastavila reklamu, která se objevovala na sociálních sítí i v TV. Jednalo se o reklamu s Tom Daley, který se potopil do bazénu s tím, že telefon držel nad hlavou a dělal si selfie.

HTC poslalo pozvánky na svou událost 2. Listopadu

HTC pravděpodobně oznámí další vlajkový telefon, který se jmenuje HTC U11 Plus. Má se tak stát 2. Listopadu v Taipei. Pozvánka byla odeslaná všem novinářům. Jak můžete vidět, tak pozvánka disponuje datem s informačním písmenkem „U“, což bude znamenat nové zařízení v sérií „U“.

Android Oreo přichází na HTC 10, U11 a U Ultra!

Pokud jste se dívali na krátké představení Android Oreo (8.0), tak od té doby začaly různé společnosti vytvářet list a informují, kdy a na jaké telefony se aktualizace Android O dostane. Je určitě dostatečně jasné, že každá firma chce mít aktualizaci na svých vlajkových telefonech co nejrychleji, jenže není to jednoduché.

Aktualizace pro HTC U11 přidá 1080p v 60fps

HTC odstartovala aktualizační maratón, kde se bude snažit aktualizovat veškeré mobilní telefony na světě. Verze aktualizace je 1.27.400.9 a má kolem 663MB. Tato aktualizace přidá několik změn a to včetně podpory 1080p v 60fps video nahrávání.

HTC U11 je na AnTuTu nejvykonější telefon v Květnu 2017

V testu na AnTuTu v měsíci Květen si nejlépe vedl HTC U11. Jedná se o průměrné skóre, které tento telefon dostal skrz testy AnTuTu. Ty jsou prováděný za pomocí aplikace a může tak udělat každý uživatel. To znamená, že se jedná o test přímo z reálného prostředí.

HTC U11 selhal v testu odolnosti

Bohužel je to tak. Telefon vypadá sice krásně, ale s jeho odolnosti je to trošku horší. Avšak pokud nejste takoví, kterým mobilní telefon neustále padá, tak můžete být v klidu. Na videu uvidíte, jak test probíhal. Nechybí ani oheň, škrábání nebo ohýbání.

2 nové oficiální videa k HTC U11

Už jsme tu měli reklamu s Robert Downey Jr, za kterého museli zaplatit 12 miliónů dolarů. Nevíme však, jestli jim zrovna reklama pomohla v prodeji, ale asi moc ne. Ovšem HTC by bylo rádo, kdyby peníze investované do reklamy získali také zpět. Dnes se objevily na YouTube dvě nové videa, která představují funkce HTC U11.

HTC U11 vs Samsung Galaxy S8+

Stránka gsmarena.com si vybrala na test dva vlajkové telefony společnosti HTC a Samsung. Oba běží na novém chipsetu společnosti Qualcomm a tedy na Snapdragon 835, který nabízí obrovský výkon. Samsung však na tomto chipsetu s Qualcomm spolupracoval, tak by měl být lepší. Je tomu tak?

Test nového telefonu HTC U11

HTC U 11 disponuje čipovou sadou Snapdragon 835. Nový HTC je první telefon od této společnosti s nejnovějším chipsetem. Důvodem opoždění je Samsung Galaxy S8. Firma Samsung nedovolila ostatním výrobcům, aby měli tyto čipsety a to proto, protože na nich pracoval s Qualcomm dohromady a měl je mít jako první.

Představení HTC U 11 je tady!

Po dlouhých dohadech, měsíců úniků informací, spekulací a dalších fotografií. Dnes je ten den, kdy se představí nové HTC U 11. Právě teď probíhá speciální událost v hlavním městě všeho dění Taipei na Taiwanu. Živý přenos očekáváme po celém světě.