LG G7 ThinQ

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

LG G7 ThinQ s Android 9 Pie

LG G7 ThinQ se dostává na telefony LG G7 ThinQ v EU. K dispozici je již taktéž v České republice. Pokud tímto telefonem disponujete, tak aktualizaci obdržíte.

Beta Android Pie dorazí na LG G7 ThinQ

Včera firma LG otevřelo „LG OS Preview“ pro telefon LG G7 ThinQ ve své domácí zemi. To znamená, že již brzy vydá beta verzi tohoto systému na tento telefon. Je potřeba poznamenat, že aktualizace bude jiná, než ta co dorazila na telefon LG s programem Android One.

LG G7 Fit míří do Evropy

LG oznámilo LG G7 Fit na konci Srpna. Je to již nějaká doba, ale čekání je již u konce, alespoň u Evropanů. Evropa obdrží tento nový telefon již za necelý týden. Nicméně ceny stále nebyly oznámené.

Pod pokličkou LG G7

LG s LG G5 udělalo telefon modulární a většina výrobců už v té době neumožňovalo vyměnit baterií. Nicméně LG stále ano. Následoval telefon LG V20, který byl podle všeho velmi jednoduchý telefon na opravení. Nicméně to všechno je minulosti a teď tady je LG G7, které získalo pouze 4 body z 10 z hlediska opravitelnosti.