MIUI 8

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Stabilní verze MIUI 8 23. Srpna

Byly informace, že nové uživatelské rozhraní pro Xiaomi mobilní telefonu MIUI 8 přijde už 16. Srpna. Vývojáři se rozhodli datum trošku posunout, aby mohli systém doladit. MIUI 8 přijde na Android M a jenom pro sérií Mi telefónů.

MIUI 8 přináší i multitasking

Určitě už víte, že minulý měsíc Xiaomi odhalila nové uživatelské rozhraní MIUI ROM (8.0) a na začátku tohoto měsíce byla dostupná ke stažení jeho beta verze.

Co je nového v MIUI 8?

Včera Xiaomi ukázalo světu nový telefon Xiaomi Mi Max. Telefon se 6.44 palcovou obrazovkou a 4850 mAh baterii. No už to spíše je menší tablet než mobilní telefon. Zároveň poběží na Android 6.0 a právě na novém prostředí MIUI8.

Xiaomi MIUI 8 odhaleno 10. Května

Nové Xiaomi MIUI 8 bude dostupné zároveň s uvedením Mi Max a Mi Band 2 (hodinky). Za dva týdny, tedy 10. Května 2016. MIUI 8 je hodně pozměněno a alespoň už nevypadá, že by kopírovalo Apple.