Vypnout reklamy

OnePlus 6T

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

OnePlus 6T v reklamním videu, kde je odstraněn rámeček

Magazíny, různé obchody a mnoho dalších dělají různé věci, aby si vylepšily fotografií. Vyhladí rohy, přidají barvy. To vše proto, aby produkt vypadal atraktivně. Vypadá to, že se i toto děje mezi mobilními telefonu. Firma OnePlus vydala reklamní video, které tak trochu nekoresponduje s realitou.

OnePlus 6T rozebrán a ukázán snímač otisků

Pokud by vás zajímalo, jak vypadá takový optický snímač otisků pod displejem, tak teď máte možnost. Opět YouTuber JerryRigEverything má nové video, kde ukazuje, jak rozebírá tento telefon. 

OnePlus 6T je druhý nejrychlejší Android telefon

Podle serveru AnTuTu, kde se objevil nový test telefonu OnePlus 6T je tomu opravdu tak. Telefon obdržel skóre 298 011 bodů, což značí zlepšení o 10 000 bodů oproti svému předchůdci. Zajímavé je to, že telefony obsahují stejné čipy, takže zlepšení je v oblasti softwaru.