Vypnout reklamy

Pokémon android

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nový trailer na hru Pokémon Master

Nový trailer na hru Pokémon Master je tady. Představuje jak nový Co-Op mód, tak i další zajímavé módy, ve kterých budete bojovat třeba se svými kamarády.

Pokemon Go AR+ mód k dispozici pro Android

Nintic je firma, která stojí za fenoménem Pokemon Go a v této chvíli oznámila nové rozšíření jejích hry. Pokemon Go AR+ znamená, že hráčům nabídne rozšířenou realitu právě do hry.

Jaké jsou plány s Pokémon GO?

Poslední dobou není o hře moc slyšet. Důvod je jasný. Opadl veškerý zájem o tuto hru díky tomu, že se vývojáři nevěnují vývoji. Děje se i to, že aplikace v jednom kuse padá na některých mobilních telefonech a tak, jaký to byl hit, tak hra nakonec upadla a nikdo ji nechce hrát.

Hra na mobil Pokemon Duel

Existuje hra pokémon GO, ale tentokrát je k dispozici android hra s pokémony jako stolní hra. Jedná se o parádní strategii, ve které musíte rozmístit své pokémony na hrací plochu a to tak, aby se nestalo, že vás protivník zničí. Pokuste se soupeřit s ostatními hráči a staňte se silnějšími. Hra probíhá v reálném čase.

Aplikace Pokémon Detektor

Jedná se o aplikaci, která se jmenuje PokeDetector. Může to změnit celou hru Pokémon GO. Jedná se úplně o jednoduchou funkci, kterou přináší do Pokémon GO.