Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 845

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Jaké telefony budou mít Snapdragon 845 v roce 2018?

Teď už je to docela jasné, že Android chytré telefony roku 2018 budou mít Qualcomm Snapdragon 845. Bude se hlavně jednat o vlajkové telefony. Nedávno se na internet dostala informace, která pochází z Číny a to právě ohledně SD845 v roce 2018.

Qualcomm pracuje na optimalizaci Snapdragon 845

Qualcomm Snapdragon 845 nabídne lepší výkon pro mobilní miláčky. Tento čip disponuje novým GPU Adreno 630 a podporuje funkci „wall-collision“ detekce, což je důležité, pokud se díváte ve světě, který není ten, ve kterém se nacházíte (virtuální realita).

Galaxy S9 Snapdragon 845 a Exynos 9810 vs Apple A11

Qualcomm odhalil svůj nový čip Snapdragon 845 a to během konference na Hawaii. Zde byl čip odhalen a jedná se o nejrychlejší procesor současnosti. Nový čip nalezneme v nadcházejícím telefonu Galaxy S9 a pravděpodobně ve většině vlajkových telefonu jiných společností.

Detailní informace ohledně Snapdragon 845

Qualcomm odhalil nový čip Snapdragon 845, který má mít podle všeho o 30% lepší efektivitu, rychlejší modem a 4K video HDR nahrávání. Je k dispozici opravdu spoustu informací ke specifikací tohoto nového čipu. My je pro vás shrneme.