Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung Galaxy A8+ 2018 na Geekbench s Android 9

Samsung vypustil do světa telefon Samsung Galaxy A8+ 2018 v prosinci minulého roku a to se systémem Android 7.1.1. Chytrý telefon pak obdržel systém Android Oreo v Červenci tohoto roku. Vypadá to na to, že se již pracuje na aktualizaci Android 9 pro Galaxy A8+.

Samsung Galaxy A8s oficiálně představen

Samsung právě dnes představil svůj první telefon s dírou v displeji, kde je ukryt selfie fotoaparát. Samsung tento displej nazývá Samsung Infinity-O design a vypadá to, že firma porazila Huawei. Avšak dnes i Honor představil Honor View 20, ale není plnohodnotný a na trh se ještě nedostane.

Samsung Galaxy A8s se představí 10. prosince

Tak přeci jenom firma Samsung představí nový telefon dříve. Možná vyčkávala na oznámení firmou Huawei a až poté se rozhodla oznámit své datum. Huawei Nova 4 bude představen 17. prosince, tedy 7 dní po představení Galaxy A8s.

Samsung Galaxy A8s může být bez 3.5 audio jacku

Samsung Galaxy A8s bude pravděpodobně velmi důležitým chytrým telefonem pro Samsung teď ke konci roku. Důvodem je právě konkurence v podobě Huawei. Právě Galaxy A8s a Huawei soupeři o to, kdo jako první dostane na trh telefon s dírou v displeji. 

První rendery Samsung Galaxy A8s

K dispozici máme rendery, které vycházejí zájmena z různých informací, ale nikoliv z oficiálních, takže konečný design může být o něco jiný. Podle všeho se má jednat o podobný design, jako má Galaxy A9 2018.