Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S9 plus

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung již aktualizuje Samsung Galaxy S9 s Android Pie beta

Nové uživatelské rozhraní společnosti Samsung nahrazuje Samsung Experience UI, které tady bylo již několik let, a také nahradilo UI Touch Wiz. Nicméně uživatelé telefonu Samsung Galaxy S9 se dočkají nového UI i systému velmi brzy.

Samsung odhalil detaily Android Pie u svých telefonu

Samsung je většinou pozadu s aktualizacemi systému Android. Tento trend bude i dále pokračovat. Původně jsme si mysleli, že již nový systém Android Pie dorazí v listopadu, tak teď se dozvídáme, že až v Lednu 2019. Samsung se zeptal své komunity, které funkce je potřeba opravit. Systém je prozatím v beta testování. Zároveň Samsung posunul […]

Samsung Galaxy S9 obdrží 480fps mód. Má to ale háček.

Nová aktualizace pro Samsung Galaxy S9 a S9 Plus přinese nový 480fps super-slow mód. Nový mód nahradí existující 960fps možnost pro manuální mód, avšak 960fps stále zůstane pro automatické nahrávání. Aktualizace také obsahuje červencový bezpečnostní balíček a stabilizují se AR Emoji.