Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium vyšel v roce 2017 a přinesl i voděodolnost v podobě IP68. Telefon Xperia XZ Premium má 5.46 palcový displej, HDR10 a je pokryt Gorilla Glass 5.

Čipová sada použitá v tomto telefonu je vlajková Snapdragon 835 a se čtyřjádrovým procesorem. Paměť telefonu se pohybuje na 4GB RAM a k dispozici je 19MPx fotoaparát.

Nedoceněné telefony roku 2017

Pro mobilní trh byl rok 2017 opravdu naplněn. Vyšly jak high-end telefony, tak i telefony pro střední třídu nebo i levné telefony do 2000,- Kč. Hnacím motorem byly duální kamery, displeje přes celou přední část telefonu s minimálním rámečkem.

Sony Xperia XZ Premium a video slow-motion nahrávání

Určitě jste někdy chtěli vyzkoušet, jaké to je nahrávat ve slow-motion a právě dnes máte tu možnost. Jeden uživatel natočil video, kde jde vidět pohyb vlaku nebo třeba lidí přes světelnou křižovatku. Díky vysokému FPS můžete zabrat každičký detail.

Sony Xperia XZ Premium zachytil míče na trampolíně

Co se stane, když zkombinujete míče a trampolínu? Spoustu akčních scén. Vybíjena jak má být a zachycena při 960fps, to znamená, že ji lze spustit zpomaleně a vychutnat si každý detail. K dispozici je Motion Eye kamera nalezena v telefonu Xperia XZ1, XZ1 Compact a XZ Premium