Vypnout reklamy

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Jak se pracuje s telefonem Xiaomi Redmi Note 6 Pro?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro stále není oficiálně uveden na trh, avšak k dispozici jsou již videa, kde je telefon v rukách blogerů. Video ukazuje celé balení a zároveň i funkčnost telefonu. Překážky pro uvedení na trh nejsou, certifikace také ne, takže tohle všechno vypadá jako marketingový tah.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro na videu, ale stále neoficiálně

Xiaomi Redmi Note 6 Pro dostává manýry od Google Pixel 3, který byl již téměř představen, ale nikoliv oficiálně. Nový telefon od Xiaomi se objevil na videu, kde byl představen jedním z YouTuberu. Je docela možné, že video bude brzy stažené.

Víme jak bude vypadat displej Xiaomi Redmi Note 6

Xiaomi představilo sérií Redmi 6 ale s jedním důležitým zařízením, které chybí a to je Redmi Note 6. Prvně dorazily telefony Redmi 6, dostupnější Redmi 6A s vysokým displejem a následně Redmi 6 Pro zároveň s Mi A2 Lite. Jednalo se o první Redmi telefon s výřezem. Další na řadu přichází Redmi Note 6 a […]

Xiaomi Redmi Note 6 a Redmi Note 6 Pro obdrželo certifikaci EEC

Série Redmi 6 byla spuštěna v červnu tohoto roku, ale varianta Note nikde. Později se přidaly telefony Redmi 6A a Redmi 6 Pro (později jako Mi A2 Lite s čistým androidem). Nicméně to by se mělo změnit, protože Redmi Note 6 a Note 6 Pro se objevily na EEC.