Vypnout reklamy

TOP 10 mobilních telefonu roku 2017

Samsung Galaxy S8 a Note 8 UI

Popularita je jedna věc, ale pokud lidé telefon chtějí a ošálil si je svým šarmem, je věc druhá. Teď je na čase ke konci roku se trošku poohlédnout na celý rok 2017 a zjistit, co se lidem líbilo. Seznam je sestaven z hlasování lidí na stránce GSMARENA, kde si lidé mohou v průběhu roku dávat telefony do oblíbených.

10 místo obsadilo Xiaomi MI 6

Fantastické specifikace, duální kamera a překrásný vzhled si získal srdce svých uživatelů. Telefon přišel na trh v polovině roku 2017.

Dále pokračovaly telefon LG G6, Sony, Nokia, Galaxy S8, Note 8, Nokia

Následoval nový telefon LG G6 a LG V30, který obsadil 8 místo a 9 místo v žebříčku. LG byla společnost, která vytvořila telefon s vysokým displejem, což se jedná o LG G6. Pak měla společnost asi 6 měsíců na to, aby vytvořila V30.

LG V30

LG V30

Další na řadu přichází Nokia 8 a Samsung Galaxy S8+. OnePlus 5 obsadilo 5 místo. Nicméně telefon byl rychle odebrán z trhu, protože vyšel nástupce OnePlus 5T, který v žebříčku není.

Galaxy Note8 obsadilo čtvrtou pozici a na třetí místo se dostal telefon Sony Xperia XZ Premium a jeho 4K displej

Nokia 5

Nokia 5

Nokia 6 obsadila druhé místo a jedná se o telefon střední třídy, který se dostal mezi high-end modely.

Prvenství získal telefon Galaxy S8. Telefon disponuje „infinity displejem„, skvělou kamerou a vzhledem. Pro uživatelé to byla láska na první pohled.