Uživatelské rozhraní fotoaparátu Nokia 8

K odhalení Nokia 8 zbývá ještě něco okolo 2 týdnu, ale už teď se opět na internetu objevila fotografie, která odhaluje uživatelské rozhraní fotoaparátu. K dispozici budou dvě kamery. První je buď to černobílá nebo barevná.  Jak můžeme vidět, tak rozhraní kamery má menu trošku minimalizované. Abyste ho mohli otevřít, tak musíte kliknout na tři […]

Nokia 8 - rozhraní fotoaparátu

K odhalení Nokia 8 zbývá ještě něco okolo 2 týdnu, ale už teď se opět na internetu objevila fotografie, která odhaluje uživatelské rozhraní fotoaparátu. K dispozici budou dvě kamery. První je buď to černobílá nebo barevná. 

Jak můžeme vidět, tak rozhraní kamery má menu trošku minimalizované. Abyste ho mohli otevřít, tak musíte kliknout na tři čárky v levém horním rohu. Dále jsou tu hlavní funkce, jako je právě barevný mód, černobílý mód nebo použití dvojité čočky.

Jak na obrázku vidíme, tak je tady i mód dual-camera, kde můžete použít zadní a přední fotoaparát zároveň. Uděláte si tak koláž v reálném čase. Samotný systém Android nabízí spoustu funkcí k úpravě fotografií, ale je hezké, že Nokia 8 přidává další funkce navíc.

Co o Nokia 8 víme?