Vypnout reklamy

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2 bude k prodeji od příštího týdne

Vydáno dne: 16.10.2018

Nicméně už z počátku musíme informovat o tom, že telefon bude podle všeho dostupný v Číně a na několika dalších trzích. Avšak informace, že mezi nimi bude i Česká republika nemáme. Avšak, pokud se dostane i do EU, tak by nebyl problém si ho zakoupit v jakémkoliv jiném EU státě v online obchodě. Xiaomi Black […]

Nicméně už z počátku musíme informovat o tom, že telefon bude podle všeho dostupný v Číně a na několika dalších trzích. Avšak informace, že mezi nimi bude i Česká republika nemáme. Avšak, pokud se dostane i do EU, tak by nebyl problém si ho zakoupit v jakémkoliv jiném EU státě v online obchodě.

Xiaomi Black Shark 2 je herní telefon, který je už ve své poslední fázi. V počátku tohoto roku dorazila teprve jeho první verze a ke konci roku vydává firma jeho druhou verzi jako přímý konkurent telefonu Razer Phone 2.

Původní herní telefon Black Shark byl nabízen za vysoce dostupnou cenu. Xiaomi si věří a myslí si, že bude poopulárnější, než Razer Phone 2 a Asus ROG Phone. Xiaomi tak sází na lepší herní hardware a funkce.

Specifikace

Telefon Xiaomi Black Shark 2 nabídne 5.99 palcový Full HD+ displej s rozlišením 1080 x 2160px a poměrem stran 18:9. Displej je optimalizován právě pro hraní a nabízí DCI-P3 a barevnou hloubku do 97%. Jsou zde taktéž informace, že by měl displej nabídnou 120Hz obnovovací frekvenci, jako Razer Phone 2, ale je to nepravděpodobné.

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2

Dále telefon Xiaomi Black Shark 2 nabídne čip Qualcomm Snapdragon 845 s GPU jednotkou Adreno 630. Dále nabídne chlazení kapalinou. Podobný systém jako má Asus ROG Phone. Xiaomi tak chce zamezit zpomalování telefonu kvůli přehřívání. Dále telefon nabídne 8GB RAM a velkou baterií 4000mAh. Xiaomi taktéž nabídne podporu rychlého nabíjení.

Na zadní straně je snímač otisků prstů. Velikost herního telefonu je 160 x 75.26 x 8.7 mm.

Datum vydání

Mobilní telefon Xiaomi Black Shark 2 dorazí 23. října. Rozdíl mezi původní první verzí Black Shark a druhou verzí je docela minimální.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš