Vypnout reklamy

Nový Xiaomi skládaný telefon se bude jmenovat Mi Fold a má dorazi během 3 měsíců. Jeho cena se bude pohybovat okolo 999$.

18.3.2019

Xiaomi bude mít skládaný telefon za poloviční cenu

Samsung i Huawei odhalily svůj skládaný telefon, avšak na trh bude mířit další telefon a tentokrát od Xiaomi. Firma je známá tím, že má nízkou marži na telefonech. Xiaomi tak dorazí se skládaným telefonem jen za 999$.

Oproti Samsung Galaxy Fold za 1980$ a Huawei Mate X za 2600$, je tato cena 999$ opravdu skvělá. Podle zprávy od iGyaan se bude jmenovat skládací telefon jako Mi Fold a Mi Flex. V Evropě se bude prodávat za 999€ a v US za 999$.

Xiaomi Mi Folds
Xiaomi Mi Folds

Společnost plánuje vypustit na trh tento telefon mezi dubnem a červnem. Prvně se dostane na Čínský trh a následně na ten světový.

OLED displej

Xiaomi bude používat v tomto telefonu OLED displeje vyrobené Visionox Technology na zakázku. Teď záleží, jestli tyto OLED displeje budou stejně kvalitní, jako ty v Galaxy Fold a Mate X.

Stejně jako Galaxy Fold a Mate X bude telefon Mi Fold / Flex disponovat vlajkovým čipem Snapdragon 855 a 10GB RAM. V Lednu jsme mohli vidět jen takový lehký náhled, jak by mohl telefon vypadat.

Buroň Tomáš
Tágy: