Vypnout reklamy

Poslední verze Xiaomi kamery obsahuje docela zajímavý kód, který objevili vývojáři z XDA. Kód indikuje zařízení s interním označením “perseus” s podporou 960fps slow-motion. “Perseus” je prozatím neodhalené high-end zařízení poháněné čipem Snapdragon 845 a běží na MIUI 10 s Android 9 Pie. Vypadá to na telefon Xiaomi Mi Mix 3. Telefon Xiaomi Mi Mix […]

20.10.2018

Xiaomi Mi Mix 3 bude disponovat funkcí 960fps slow-motion

Poslední verze Xiaomi kamery obsahuje docela zajímavý kód, který objevili vývojáři z XDA. Kód indikuje zařízení s interním označením “perseus” s podporou 960fps slow-motion.

“Perseus” je prozatím neodhalené high-end zařízení poháněné čipem Snapdragon 845 a běží na MIUI 10 s Android 9 Pie. Vypadá to na telefon Xiaomi Mi Mix 3.

Telefon Xiaomi Mi Mix 3 nebude prvním telefonem s podporou 960fps videa. V roce 2017 Sony XZ Premium a tento rok Samsung Galaxy S9, S9+ a Note 9. Sony a Samsung dokáže nabízet nahrávání 960fps slow-motion díky svým DRAM čipům v kameře, která dokáže ukládat velké množství snímku za sekundu.

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3

Huawei P20 Pro taktéž nabízí 960fps slow-motion video, ale jedná se pouze i snímkovou interpelací, což znamená nižší kvalitu videa. Bohužel právě tato možnost se objeví na Xiaomi Mi Mix 3.

Xiaomi však potvrdilo, že Mi Mix 3 bude podporovat 5G síť a zároveň přinese 10GB RAM. Telefon má být odhalen 25. října.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.