Aktualizace: Zatmění slunce v USA a zároveň odhalení Android O (OREO)!

V této novince se budeme zaobírat novým systémem Android O. Ve chvíli, kdy bude zveřejněn, tak právě zde budeme postupně doplňovat jednotlivé informace, které se dozvíme. Android O padá na naší Zemi zároveň ve chvíli, kdy začne úplné zatmění slunce. Google právě z tohoto důvodu posunul datum vydání, jelikož se předpokládalo, že už minulý týden […]

Android O dnes představen. 21.8.2017

V této novince se budeme zaobírat novým systémem Android O. Ve chvíli, kdy bude zveřejněn, tak právě zde budeme postupně doplňovat jednotlivé informace, které se dozvíme. Android O padá na naší Zemi zároveň ve chvíli, kdy začne úplné zatmění slunce.

Google právě z tohoto důvodu posunul datum vydání, jelikož se předpokládalo, že už minulý týden bude systém představen. Avšak není tomu tak, stane se tak dnes 21.8.2017 na den úplného zatmění slunce v USA, které je tady poprvé od roku 1918. Spousta lidí si v takové chvíli bude pamatovat Android O právě se zatměním slunce.

Podívejte se mezitím na to, co o Android O (OREO) víme

Vše začne v 6:04 PM v USA a skončí v 8:37 PM. Avšak představení nového systému začne už 2:40 PM. Našeho času tedy ve 20:30. Právě v takovou hodinu nastane představení nového systému Android O.

Úplné zatmění slunce v USA můžete sledovat živě přes kanál NASA

Odhalení Android O zase na kanálu Google

https://www.youtube.com/watch?v=s_RBQQoHI7o

Nový systém dostává název ANDROID OREO