Vypnout reklamy

Tento týden se představil telefone OnePlus 7T, který dorazil na trh. Krom toho se blíží pravděpodobně obchodní dohoda mezi Čínou a US a tím pádem se možná Huawei dočká zvolnění v omezení využívání US technologií.

Chytrý telefon, který dorazí příští rok a jmenuje se Galaxy S11, tak podle patentu bude mít i spektrometr. Nechybělo ani oznámení nového herního telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro.

Podívali jsme se na nově chystaný čip Kirin 1000, který je dokonce vyroben na 5nm procesu, což znamená, že firma předběhne Qualcomm a Exynos čip na 7nm+ EUV procesu.

WhatsApp zároveň zavádí možnost samo destruktivních zpráv. Takže nastavíte, že třeba po 30 minutách zpráva zmizí.

Dorazila i smutná zpráva, že firma Samsung musel uzavřít továrnu v Číně, jelikož zde klesá odbyt. Když Samsung vstupoval na trh, tak měl 30% podíl na trhu v Číně a teď má méně jak 1%.

Nokia 7.2 dorazila na český trh, kde si ho můžete zakoupit. Instagram spouští novou aplikaci Threads, kde budete mít jenom ty nejbližší kamarády.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.