Vypnout reklamy

#6 Souhrn android her

Vydáno dne: 15.9.2019

Nejnovéjší souhrn android her má simulátor hry, závodní hry nebo i strategické od tvůrců Clash of Clans. Nicméně nechybí ani nová high-end hra, ve které se pořádně vyřádíte. Poletíte na hydrojetu ve skvělém prostředí se skvělou grafikou.

Tento týden se k nám nedostaly nějaké extra pecky, avšak máme k dispozici třeba pilotní simulátor nebo nějaké závodní hry. Taktéž se nově objevila hra, která pochází od vývojářů Clash of Clans.

Gravity Rider Zero

Stáhnout hru Gravity Rider Zero právě teď

V této hře si užijete spoustu zábavy během své jízdy. Vyberte si oblíbené vozidlo a vydejte se na zběsilý závod. Odemkněte si několik vozidel a motorek. Pokud splníte podmínky, tak vše, co hra má, tak můžete mít.

Rush Wars

Hra Rush Wars ke stažení zdarma

Hra pochází od vývojářů Supercell, kteří stojí za peckou jako je Clash of Clans, Clash Royale a Brawl Stars. Hra je prozatím v beta verzi a dostupná jen v několika zemích, avšak pokud využijete VPN, tak si ji nainstalujete také.

Hra Airplane Flight Pilot Simulator

Hra ke stažení zdarma

V této hře si vytvoříte svého vlastního pilota, se kterým následně budete létat skrz obrovské území. Získávejte důležitá ocenění. K dispozici je realistická fyzika i grafické zpracování.

Hra Riptide GP Renegade

Hra Riptide GP Renegade ke stažení

Parádní android hra se skvělou high-end grafikou k dispozici. Tyto závodní jednotky nemají však čtyři kola. Prolétáte krajinou ve svým hydrojetu. Hra nabízí celkem osm skvělých online závodníků. Je zde podpora ovladače i Shield TV.

Buroň Tomáš
Tágy: