Vypnout reklamy

Parádní android strategická hra Rush Wars ke stažení, ve kterém budete muset udělat vše pro své vítězství. Najděte způsob, jak vyhrát tento souboj.

Finští vývojáři Supercell stojí za takovou peckou, jako je Clash of Clans, Clash Royale a Brawl Stars. Tito vývojáři v této chvíli nově oznámili hru, kterou vydají. V této chvíli je Rush Wars dostupná ve státech jako Austrálie, Kanada, Nový Zéland a to prozatím v beta verzi.

Hra je sice dostupná v Google obchodě, avšak pokud nejste v některých z těchto zemích, tak si hru nestáhnete, ale s využitím VPN by neměl být problém. Rush Wars je strategicky bojová hra, kde budete budovat svůj tým bojovníků.

Vaším hlavním úkolem je získat dostatek zlata proto, abyste prorazili do dalších úrovních a postavili dostatek obranných jednotek. Tato hra pro více hráčů. Připojte se ke svému týmu a odstartujte zábavu se svými kamarády.

Je to sice hra, která je na příležitostní hraní, ale nabízí zase spoustu prvků, se kterými se stane hraní hry zábavou.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Rush Wars
Price: To be announced

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.