Vypnout reklamy

Finští vývojáři Supercell stojí za takovou peckou, jako je Clash of Clans, Clash Royale a Brawl Stars. Tito vývojáři v této chvíli nově oznámili hru, kterou vydají. V této chvíli je Rush Wars dostupná ve státech jako Austrálie, Kanada, Nový Zéland a to prozatím v beta verzi.

Hra je sice dostupná v Google obchodě, avšak pokud nejste v některých z těchto zemích, tak si hru nestáhnete, ale s využitím VPN by neměl být problém. Rush Wars je strategicky bojová hra, kde budete budovat svůj tým bojovníků.

Vaším hlavním úkolem je získat dostatek zlata proto, abyste prorazili do dalších úrovních a postavili dostatek obranných jednotek. Tato hra pro více hráčů. Připojte se ke svému týmu a odstartujte zábavu se svými kamarády.

Je to sice hra, která je na příležitostní hraní, ale nabízí zase spoustu prvků, se kterými se stane hraní hry zábavou.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Rush Wars
Price: To be announced

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.