Vypnout reklamy

Aplikace, které musíte mít, když máte nový telefon

WhatsApp aplikace

Když si koupíte mobilní telefon, tak většinou nic nemáte. Následně projíždíte Google obchod a těžko se Vám věci vyhledávají. Rozhodli jsme se proto udělat takový krátký souhrn aplikací, které byste měli mít v telefonu.

Upozorňujeme, že tyto aplikace jsou pro věkovou hranici 15 – 30 let a je jisté, že lidé starší budou preferovat jiné a většinou méně aplikací.

Facebook Messenger

URL: https://www.androiduj.cz/aplikace-fb-messenger/

Aplikace Facebook Messenger by neměla v telefonu chybět. Spousta lidí již na Facebooku je a má tam své kamarády, se kterými si dopisuje. SMS zprávy už většina lidí vůbec nepoužívá a tahounem jsou video hovory nebo právě psaní skrz tyto aplikace, kde můžete vyjádřit své emoce emotikony nebo gify.

Instagram

URL: https://www.androiduj.cz/instagram-2/

Aplikace Instagram patří pod Facebook a pokud hodně fotíte, tak určitě je mnohem vhodnější. Spousta mladých lidí právě používá Instagram nebo nyní TikTok. Instagram je aplikace, kde najdete známé osobnosti a jejich fotografie. Máte k dispozici živé vysílání nebo možnost direct zpráv. Taktéž se můžete podívat na příběhy jednotlivých lidí, ty zůstávají aktivní po dobu 24 hodin, kdy se pak postupně začnou mazat.

WhatsApp

URL: https://www.androiduj.cz/whatsapp-oficialne-podporuje-video-volani/

WhatsApp aplikace je sice v těchto dnech značně odsuzovaná, ale stále má své podporovatelé. Po vydání nových podmínek podle všeho spousta lidí prchlo jinam, ale věřte, že to až tak horké není a některá média značně přehání. WhatsApp aplikace je výborná komunikační aplikace pro video hovory nebo zprávy. Je naprosto jednoduchá a jediné co potřebujete, tak je internetové připojení.

TikTok

URL: https://www.androiduj.cz/aplikace-na-mobil-tiktok/

Pokud patříte právě mezi mladší publikum, tak určitě znáte TikTok. Nyní běží na Prima Cool Like House, kde jsou právě tito Influenceři, kteří jsou zájmena na TikToku velmi známi a sledování. Staňte se jedním z nich a vydávejte krátká zajímavá videa, se kterými obohatíte svět.

Spotify

URL: https://www.androiduj.cz/aplikace-spotify-zdarma/

Pokud patříte mezi ty, kteří si oblíbili hudbu, sportují a mezitím poslouchají hudbu, tak Spotify je určená právě pro vás. Za pár korun si objednáte prémium a posloucháte hudbu bez přerušení a to od těch nejznámějších interpretů. Ve formátu zdarma sice také, ale na druhou stranu jsou tady reklamy, které mohou znepříjemnit požitek z písniček, které posloucháte zasebou.

Vyspo

Přesouváme se do sportu, kde v aplikaci Vyspo vyhledáte partnery na sportování. Stačí se zaregistrovat a následně uvidíte, kdo kolem vás chce cvičit to co vy. Můžete se pak k němu přihlásit a jít si zasportovat. Vhodné zájmena, pokud hrajete fotbal a chybí vám hráč nebo jiný sport, který se nedá hrát tak trochu sám…

Další aplikace…

Určitě jako další aplikace volíme internetové bankovnictví, které Vám naprosto ulehčí práci a odesílání peněz. Můžete být doma nebo venku a pošlete peníze komukoliv. Doporučujeme se nepřipojovat na veřejné wi-fi, pokud se připojujete k internetovému bankovnictví a vždy zůstaňte buď to na své wi-fi nebo přes data. Nikdy nevíte, jak je veřejná wi-fi síť zabezpečená a věřte, že většinou není vůbec.

Pokud rádi chodíte nakupovat třeba do Globusu, Albertu, tak se hodí věrnostní aplikace, do které sbíráte body. U Globusu navíc můžete zboží markovat přímo na telefonu a pak jen příjdete k pokladně a zaplatíte.