Vypnout reklamy

Co se nedávno ve světě Android událo?

Vydáno dne: 23.12.2019

Souhrn android novinek za poslední týden. Co jsme očekávali a co je pro nás překvapením? Nemáte ještě dárek? Máme pro vás rychlý návod.

Každý týden je toho hodně a i přesto, že se blíží Vánoce a konec roku, tak to nebrání v tom, aby se stále nedělal pokrok v oblastí mobilních telefonu. Firmy nyní budou bilancovat svůj rok, takže od ledna – března dorazí zajímavé telefony, ale zároveň se bude upravovat strategie směřování.

V této chvíli již dárky nakoupíte pravděpodobně pouze v kamenných obchodech, jako je například datart. Takže pokud máte v plánu koupit telefon, tak se určitě podívejte na náš návod.

Chceme také informovat, pokud čekáte na Galaxy S10 Lite, tak tohoto telefonu se dočkáme někdy ve druhém čtvrtletí roku 2020 a to po vydání Galaxy S11.

Byl představen telefon Xiaomi Mi 4 se 6GB RAM. Právě tato řada stojí za technologickým pokrokem displeje přes celou přední část telefonu.

Motorola RAZR 2020 je zajímavé véčko, ale tentokrát se skládaným displejem. Nyní se snaží i Galaxy Fold 2 jít podobnou cestou.

Xiaomi Mi 10 dorazí se Snapdragon 865. Bude to první telefon s tímto výkonným čipem na trhu.

Qualcomm se chlubí, že jejich čip Snapdragon 865 bude o 25% rychlejší, než jeho předchůdce.

Buroň Tomáš