Huawei láká na EMUI 9.0 postavený na Android Pie

Huawei je na veletrhu IFA 2018 velkým hráčem. Představil tady nový čip Kirin 980, který disponuje duálním NPU čipem pro rychlejší zpracování algoritmů umělé inteligence. Formálně představil Mate 20 Lite a ukázal pár nových barev pro Huawei P20 a P20 Pro. Nicméně s tím společnost nekončí a představuje také
Huawei a EMUI 9.0

Huawei je na veletrhu IFA 2018 velkým hráčem. Představil tady nový čip Kirin 980, který disponuje duálním NPU čipem pro rychlejší zpracování algoritmů umělé inteligence. Formálně představil Mate 20 Lite a ukázal pár nových barev pro Huawei P20 a P20 Pro. Nicméně s tím společnost nekončí a představuje také novou verzi EMUI 9.0.

V této chvílí sbírá beta testery tohoto nového uživatelského rozhraní, které má přinést spoustu nových funkcí. Huawei slibuje „jednoduší, zábavné a konzistetní“ uživatelské zpracování. Nové EMUI 9.0 taktéž přinese novou verzi GPU Turbo 2.0 a rychlejší start aplikací. K dispozici je nově i cestovatelský asistent HiVision a vlastní funkce Digital Wellbeing, která vám řekne, jak dlouho trávíte času na mobilu a dá vám možnost tento čas omezit.

Huawei hledá beta testery

EMUI 9.0 hledá beta testery mezi uživateli telefonu Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro. Uživatelské rozhraní dorazí také na Honor 10, Honor Play a Honor View 10.

EMUI 9.0

EMUI 9.0

Série Mate 20 bude představena 16. října v Londýně a je docela možné, že již se bude jednat o telefon s tímto novým UI, protože se jedna o den, kdy má být toto nové EMUI 9.0 představeno.

Zdroj