Vypnout reklamy

Nový Huawie Mate 30 Pro dorazí se dvěma senzory, které mají 40Mpx rozlišení. K tomu je tady i jeden teleskopický senzor a senzor.

Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro dorazí pravděpodobně na podzim tohoto roku. Telefony budou disponovat čtvercovým uspořádáním senzorů stejně jako u Mate 20.

Podle všeho standardní verze Mate 30 bude mít tři senzory a to 40MPx + 40MPx + 8MPx. Tento 40MPx senzor bude mít clonu f/1.6 ale možná bude větší až f/1.4. Čím větší clona, tím více světla propustí do čočky. Hlavní senzory jsou s pixely RYYB, což je něco podobného, co jsme mohli vidět u vlajkového telefonu Huawei P30 Pro.

Druhý kamerový senzor se 40MPx rozlišením může být pro ultra široký záběr. Tento senzor většinou nebývá příliš kvalitní, avšak je možné, že Huawie má něco, co my nevíme. Třetí senzor s 8MPx by mohl být teleskopický s 5X ZOOM.

Dále nový Mate 30 dorazí s čipem Kirin 985, integrovaným 5G modemem, 55W rychlým nabíjením.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.