Vypnout reklamy

Vydání telefonu Huawei nova 4 se blíží. Již je naplánovaná událost na 17. prosince, ale tentokrát tady máme skvělé fotky tohoto telefonu. Poprvé ho vidíme jak z přední, tak i ze zadní strany. Po designové stránce je si velmi podobný telefonu Huawei P20 Pro. Jak můžeme vidět, tak je rámeček opravdu tenký. Na spodní straně […]

Vydání telefonu Huawei nova 4 se blíží. Již je naplánovaná událost na 17. prosince, ale tentokrát tady máme skvělé fotky tohoto telefonu. Poprvé ho vidíme jak z přední, tak i ze zadní strany.

Po designové stránce je si velmi podobný telefonu Huawei P20 Pro. Jak můžeme vidět, tak je rámeček opravdu tenký. Na spodní straně telefonu ho nechal Huawei poněkud větší, ale celkově je telefon opravdu hezký. Selfie fotoaparát je umístěn v malé díře v displeji a to na levé straně.

Není zde snímač otisků prstů, avšak je tady klasický snímač na zadní straně. Taktéž nechybí ani trojitý senzor (detaily nejsou).

Již zítra představí telefon Lenovo Z5s, který má mít taktéž díru v displeji a následuje Samsung 10. prosince s Galaxy A8s. Avšak Huawei nova 4 má přijít s vlajkovým čipem Kirin 980 a Galaxy A8s se Snapdragon 710 (který patří do střední třídy).

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)