Vypnout reklamy
9.9.2019

Které telefony jsou v roce 2019 populární?

Máme tady září a bylo by dobré si zhodnotit zpětně, které telefony jsou nejlepší. Jelikož se zanedlouho blíží vánoční sezóna. Určitě by bylo dobré si připomenout, které high-end nebo herní telefony dorazily.

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 v Evropě

Jedná se o telefon střední třídy, který je velmi populární vzhledem ke svému výkonu a ceně. Telefon vyšel už na počátku tohoto roku a oblíbili si ho nejen v České republice, ale v celé ČR. Jedná se tak trošku o alternativu k vlajkovému telefonu Galaxy S10. Telefon má silný čip Exynos 9610 na 10nm procesu s GPU jednotkou Mali-G72 MP3, se kterou rozjedete i high-end hry na mobil.

Samsung Galaxy A30 a A50 oficiálně
Samsung Galaxy A30 a A50 oficiálně

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Nový telefon dorazí právě tento měsíc. Tento telefon má čip Snapdragon 665 s 11nm procesem. GPU jednotka Adreno 610. Telefon nabídne až 6GB RAM záleží na variantě. Má se jednat o vlajkový telefon společnosti Xiaomi.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Huawei P30

Oficiálně telefon Huawei P30

Určitě velmi výkonný a cenově dostupný vlajkový telefon společnosti Huawei. Je však velká škoda, že jsou na tuto společnost uvaleny různé zákazy a tím pádem ve světe ubude obrovská konkurence. V takové situaci pak mohou ostatní výrobci zdražit své výrobky, jelikož v daném high-end segmentu bude nedostatek konkurence. Telefon nabízí silný čip Kirin 980 na 7nm výrobním procesu s GPU Mali-G76 MP10. Telefon disponuje až 8GB RAM.

Razer Phone 2

Více informací o Razer Phone 2 telefonu

Herní telefon od Razer a jeho druhá verze se taktéž dostala na trh. Telefon disponuje vylepšeným chlazením, aby se CPU jednotka nepřehřívala a nesnižovala tak výkon ve hrách. Zároveň nabízí displej s obnovovací frekvenci 120Hz, což znamená, že se hry nebudou zasekávat a vše bude plynule. Nicméně někteří rozdíl mezi 60Hz a 120Hz nezpozorují. Telefon je nabízen se Snapdragon 845 na 10nm a GPU jednotkou Adreno 630.

Razer Phone 2
Razer Phone 2

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 oficiálně

Nezapomínáme také na high-end telefon Galaxy S10. Tento telefon dorazil jak s novým čipem Snapdragon 855, tak i novým vlastním čipem Exynos 9820 na 8nm procesu. Telefon taktéž nabízí 8GB RAM jako Huawei P30. Telefon se objevil na trhu v Březnu 2019.

Samsung Galaxy S10 oficiálně
Samsung Galaxy S10 oficiálně

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.