Vypnout reklamy

Které telefony jsou v roce 2019 populární?

Vydáno dne: 9.9.2019

Máme tady menší souhrn mobilních telefonu, který jsou podle nás nejlepší a stály by za rozmyšlení pro nadcházející vánoční sezónu. Avšak na trh dorazí další a třeba skládané telefony Galaxy F, Mate X nebo nové iPhone telefony či Mate 30

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Máme tady září a bylo by dobré si zhodnotit zpětně, které telefony jsou nejlepší. Jelikož se zanedlouho blíží vánoční sezóna. Určitě by bylo dobré si připomenout, které high-end nebo herní telefony dorazily.

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 v Evropě

Jedná se o telefon střední třídy, který je velmi populární vzhledem ke svému výkonu a ceně. Telefon vyšel už na počátku tohoto roku a oblíbili si ho nejen v České republice, ale v celé ČR. Jedná se tak trošku o alternativu k vlajkovému telefonu Galaxy S10. Telefon má silný čip Exynos 9610 na 10nm procesu s GPU jednotkou Mali-G72 MP3, se kterou rozjedete i high-end hry na mobil.

Samsung Galaxy A30 a A50 oficiálně
Samsung Galaxy A30 a A50 oficiálně

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Nový telefon dorazí právě tento měsíc. Tento telefon má čip Snapdragon 665 s 11nm procesem. GPU jednotka Adreno 610. Telefon nabídne až 6GB RAM záleží na variantě. Má se jednat o vlajkový telefon společnosti Xiaomi.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Huawei P30

Oficiálně telefon Huawei P30

Určitě velmi výkonný a cenově dostupný vlajkový telefon společnosti Huawei. Je však velká škoda, že jsou na tuto společnost uvaleny různé zákazy a tím pádem ve světe ubude obrovská konkurence. V takové situaci pak mohou ostatní výrobci zdražit své výrobky, jelikož v daném high-end segmentu bude nedostatek konkurence. Telefon nabízí silný čip Kirin 980 na 7nm výrobním procesu s GPU Mali-G76 MP10. Telefon disponuje až 8GB RAM.

Razer Phone 2

Více informací o Razer Phone 2 telefonu

Herní telefon od Razer a jeho druhá verze se taktéž dostala na trh. Telefon disponuje vylepšeným chlazením, aby se CPU jednotka nepřehřívala a nesnižovala tak výkon ve hrách. Zároveň nabízí displej s obnovovací frekvenci 120Hz, což znamená, že se hry nebudou zasekávat a vše bude plynule. Nicméně někteří rozdíl mezi 60Hz a 120Hz nezpozorují. Telefon je nabízen se Snapdragon 845 na 10nm a GPU jednotkou Adreno 630.

Razer Phone 2
Razer Phone 2

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 oficiálně

Nezapomínáme také na high-end telefon Galaxy S10. Tento telefon dorazil jak s novým čipem Snapdragon 855, tak i novým vlastním čipem Exynos 9820 na 8nm procesu. Telefon taktéž nabízí 8GB RAM jako Huawei P30. Telefon se objevil na trhu v Březnu 2019.

Samsung Galaxy S10 oficiálně
Samsung Galaxy S10 oficiálně

Buroň Tomáš