Vypnout reklamy

LG V40 na Geekbench s Android 9 Pie

Vydáno dne: 20.11.2018

Mezitím co někteří výrobci chytrých telefonu již poskytli nový systém Android Pie pro své telefony, tak ještě pár jich zbývá. Vypadá to, že LG testuje nový systém Andorid Pie pro LG V40 ThinQ. Jedná se o telefon, který má tři senzory, nicméně je pouze dostupný v US a Korei. Na Geekbench se zobrazil model LGE […]

Mezitím co někteří výrobci chytrých telefonu již poskytli nový systém Android Pie pro své telefony, tak ještě pár jich zbývá. Vypadá to, že LG testuje nový systém Andorid Pie pro LG V40 ThinQ. Jedná se o telefon, který má tři senzory, nicméně je pouze dostupný v US a Korei.

Na Geekbench se zobrazil model LGE LM-V405 se 6GB RAM a čipem Snapdragon 845 a Android 9. Na tomto zařízení to vypadá jako na beta test nového Android 9 Pie. Nový telefon LG V40 ThinQ byl představen na začátku října se systémem Android Oreo.

LG V40

LG V40

Telefon LG V40 ThinQ je první telefon s pěti senzory a výřezem. Zadní senzory jsou 12MPx standardní, 16MPx ultra široký a 12MPx teleskopický senzor. Přední senzory jsou 8MPx standard a 5MPx širokoúhlý.

Je to škoda, že nový telefon LG V40 ThinQ není k dispozici v České republice. Zároveň nechápeme strategií LG. Jednou totiž LG V30 do České republiky dostane a následně LG V40 zase ne. První LG V10 se taktéž nedostal do České republiky.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: