Vypnout reklamy

Oficiální video telefonu LG V40 ThinQ ze všech úhlů

Vydáno dne: 28.9.2018

Říjen je většinou velmi náročný co se týče představování nových telefonu. Je to měsíc, kdy se spousta výrobců předhání s novinkami kvůli vánocům a potřebuji své zákazníky přesvědčit pro nákup svého telefonu. Nicméně tento říjen 2018 je mnohem náročnější, než kdy jindy. Představí se totiž telefony Google, HMD Global, Huawei, LG, Razer, Samsung a pravděpodobně […]

Říjen je většinou velmi náročný co se týče představování nových telefonu. Je to měsíc, kdy se spousta výrobců předhání s novinkami kvůli vánocům a potřebuji své zákazníky přesvědčit pro nákup svého telefonu. Nicméně tento říjen 2018 je mnohem náročnější, než kdy jindy. Představí se totiž telefony Google, HMD Global, Huawei, LG, Razer, Samsung a pravděpodobně OnePlus.

Jako první dorazí nové telefony od HMD Global a LG. Obě tyto společnosti mají naplánovanou událost na 4. října. LG bude oficiálně představovat nový vlajkový telefon LG V40 ThinQ.

Na svět se už dostalo pár zajímavých novinářských renderů a informací ohledně specifikací. Tentokrát máme k dispozici reklamní video, které ukazuje telefon z mnoha úhlů.

Narozdíl od většiny společností se LG vůbec nebojí ukázat design celého telefonu před oficiálním představení. Na videu telefon uvidíme z většiny úhlů a potvrzuje i fakt, že LG V40 ThinQ bude disponovat 5 fotoaparáty. Tři na zadní straně a dva na přední.

Společnost drží informace pod pokličkou ohledně rozlišení a funkcí. Na zadní straně můžeme vidět taktéž snímač otisků prstů. Telefon má mít 6.4 palcový displej a bude dostupný v barvách červená, modrá a šedá.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: