Vypnout reklamy

Představení vlajkových telefonu Google bude 15. října. O něco později, než jsme zvyklí. Google totiž vydal o měsíc později systém Android 10, než tomu bylo minulý rok s Android Pie.

19.9.2019

Představení Google Pixel 4 již 15. října

Nový telefon Pixel 4, který dorazí asi za měsíc, tak každý den má neustále různé úniky informací. My je všechny nedáváme, protože se víceméně opakují, ale teď dorazila informace, kdy bude mít Google velkou událost.

Tato informace pochází od Evan Blass z Twitteru, který je známý pravdivými informacemi. To znamená, pokud představení bude 15. října, tak se bude jednat o pozdější představení, než minulý rok. Avšak Google taktéž vydal systém Android 10 o měsíc později, než tomu bylo u systému Android Pie, takže i tohle může hrát roli.

Fotografie, které vidíte výše, tak pochází od výrobce sklíček, takže zde máme potvrzeno opětovně úzký rámeček. Taktéž bude Pixel 4 XL k dispozici s čipem Snapdragon 855 a nikoliv 855+. Telefon disponuje 6.23 palcovým displejem. Rozlišení je potvrzené a má 3040x1400px.

Displej

Oba telefony Pixel 4 a Pixel 4 XL disponují 90Hz displejem, 6GB RAM a dvěma kamerami. Větší verze Pixel 4 XL získá 3700mAh baterií mezitím co 5.7 palcový Pixel 4 displej bude mít 2800mAh. Oba telefony budou fungovat na Android 10.

Přední strana je přizpůsobena pro senzory něco jako má Apple Face ID. Neočekávejte snímač otisků. Google vsadil stejně jako Google pouze na rozpoznávání tváře.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.