Vypnout reklamy
19.9.2019

Představení Google Pixel 4 již 15. října

Nový telefon Pixel 4, který dorazí asi za měsíc, tak každý den má neustále různé úniky informací. My je všechny nedáváme, protože se víceméně opakují, ale teď dorazila informace, kdy bude mít Google velkou událost.

Tato informace pochází od Evan Blass z Twitteru, který je známý pravdivými informacemi. To znamená, pokud představení bude 15. října, tak se bude jednat o pozdější představení, než minulý rok. Avšak Google taktéž vydal systém Android 10 o měsíc později, než tomu bylo u systému Android Pie, takže i tohle může hrát roli.

Fotografie, které vidíte výše, tak pochází od výrobce sklíček, takže zde máme potvrzeno opětovně úzký rámeček. Taktéž bude Pixel 4 XL k dispozici s čipem Snapdragon 855 a nikoliv 855+. Telefon disponuje 6.23 palcovým displejem. Rozlišení je potvrzené a má 3040x1400px.

Displej

Oba telefony Pixel 4 a Pixel 4 XL disponují 90Hz displejem, 6GB RAM a dvěma kamerami. Větší verze Pixel 4 XL získá 3700mAh baterií mezitím co 5.7 palcový Pixel 4 displej bude mít 2800mAh. Oba telefony budou fungovat na Android 10.

Přední strana je přizpůsobena pro senzory něco jako má Apple Face ID. Neočekávejte snímač otisků. Google vsadil stejně jako Google pouze na rozpoznávání tváře.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.