Souhrn android novinek za poslední týden. Co se stalo?

Nejnovější novinky za poslední týden ze světe Android jsou opět tady. Spousta zajímavých zpráv, které byste neměli minout, pokud chcete zůstat v obraze.
Souhrn android novinek

V posledním týdnu jsme se spíše dozvídali nové informace o chystaných telefonech a nových čipech, které se mají objevit. Ještě příští měsíc se má představit nový čip Snapdragon 865.

Nicméně představil se nám i nový telefon Xiaomi Mi Note 10, který dorazí do Evropy. Jedná se pouze o přejmenovaný telefon CC9.

Firma Samsung se zase může těšit z prodejů skládaných telefonu v roce 2020. Podle všeho má nastat zlom, kdy se telefony typu Galaxy Fold budou prodávat mnohem více a pravděpodobně se dostanou do přívětivější cenové relace. Samsung si zároveň nechal patentovat zcela novou technologií a to je Space Zoom.

Lidé víc kupují chytré hodinky. Tento trh v poslední době rostl o celých 42%. Společnost OnePlus ohlásila, že příští rok dorazí s telefonem OnePlus 8 Pro, který bude mít displej s obnovovací frekvenci 120Hz.

K dispozici máme nově informace o sluchátkách Huawei FreeBuds 3. A taktéž víme, že telefon Honor V30 dorazí do Evropy. Krom toho 26. listopadu má firma MediaTek oznámit čip s 5G podporou, který se dostane i do telefonu střední třídy.