LG G8 ThinQ

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

LG vsází na velký herní telefon

LG G8X je velký herní telefon s duálním displejem. Druhý displej většinou slouží jako Gamepad. LG vidí v herním mobilním průmyslu velkou příležitost.

LG G8X ThinQ oficiálně

LG G8X ThinQ oficiálně představen s duálním displejem. Nabídne čip Snapdragon 855. Asi největší novinkou je právě DualScreen. Můžete si ho odložit, kdykoliv chcete a doma ho zase třeba připojit k telefonu.

Fotky LG G8x s velkým displejem

LG G8X se představí na IFA 2019 a to už 6. září. Krom toho dorazí i s novým LG V telefonem. LG G8X má velký displej, snímač otisků v displeji.

LG G8X ThinQ a jeho design

Máme k dispozici rendery mobilního telefonu LG G8X ThinQ. Telefon bude mít 3.5mm audio jack a má kovový rámeček, snímač otisků v displeji i reproduktor.

LG G8X ThinQ na IFA 2019

LG G8X ThinQ bude představen na IFA 2019. Bude se tedy jednat o třetí variantu tohoto vlajkového telefonu. Specifikace a technologie jsou prozatím neznámé.