Vypnout reklamy

Samsung Galaxy J7 2017

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung Galaxy J7+ oficiálně s 13 MPx a 5Mpx duálním fotoaparátem

Note 8 již byl oznámen a Samsung se tak chystá na další oficiální oznámení svých telefonu, které budou mít duální fotoaparát na zadní straně. Galaxy J7+ je oficiálně představen v Thajsku a nabídne 13MPx + 5MPx. Avšak MPx není vše, co potřebujete vědět.

Samsung Galaxy J7 2017 s duálním fotoaparátem

Samsung pracuje na svém systému pro duální kamery a mezitím investuje velké peníze do izraelské startupu Core Photonics, která se zabývá právě výhradně čočkami do fotoaparátu v chytrých telefonu.

Oficiální představení nových telefonů Galaxy J7, J5 a J3

Nové mobilní telefony byly společností Samsung právě dnes představeny a my pro vás máme zásadní informace, které zaručeně rozhodnou o koupi těchto mobilních telefonu. Jako první informace je, že na českém trhu se začnou prodávat v polovině června za poníženou maloobchodní cenu a tedy za 6 999,- Kč.

Nový Samsung Galaxy J7 (2017) za 339€?

Nový Samsung Galaxy J7 již obdržel certifikaci pro prodej a zároveň unikly i specifikace tohoto telefonu na GFXBench. Co je na tom pravdy, tak na to si musíme ještě počkat.