Vypnout reklamy

Samsung Galaxy J7 2018

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung Galaxy J3 (2018) a J7 2018

Samsung odhalil nástupce Galaxy J3 a J7 z roku 2017. Je tady menší informace ohledně změny hardwaru. I přesto však nový telefon 2018 patří mezi střední třídu.

Samsung Galaxy J7 Duo s duálním fotoaparátem a AMOLED displejem

Samsung Galaxy J7 Duo vypadá jako typický telefon pro nenáročné, nicméně uvnitř to je něco jiného. Telefon bude disponovat velkým 5.5 palcovým SAMOLED displejem a s rozlišením 720p. Pod displejem bude „home“ tlačítko se snímačem otisků prstů.

Specifikace Samsung Galaxy J7 Duo na světě!

K dispozici máme fotografií, která ukazuje, co bude Samsung Galaxy J7 Duo mít. Tato fotografie pochází odněkud, kde probíhala informační schůzka ohledně prodejů těchto telefonu, aby prodejci věděli, co o telefonu říkat, proto jsou k dispozici klíčové specifikace.

Samsung Galaxy J7 (2018) na FCC a Geekbench

Včera jsme získali informace o novém telefonu Galaxy A6 a A6+ a dnes tady máme další informace. Tentokrát se jedná o Galaxy J7 2018, který je označen jako model SM-J720. Dnes se nám ukázal v certifikačním úřadě FCC, kde je dokumentace právě ohledně tohoto telefonu K dispozici máme i rozměry.