§Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 je velice očekávaný mobilní telefon, který má přijít na trh v březnu roku 2018. Nicméně již teď víme, že bude disponovat silným čipem Snapdragon 845 a silným grafickým čipem, který se popere i s těmi nejnáročnějšími hrami. Nechybí ani nová DeX pad stanice, která z telefonu udělá PC. 

Samsung povolí adaptivní úložiště s Android Pie

Adaptivní úložiště je funkce, která byla představena se systémem Android Marshmallow před několika lety. Tato funkce dávala smysl na telefonech low-end, kde bylo málo místa v interní paměti a na microSD kartu jste si krom médií mohli ukládat i samotné aplikace. Samsung to nepovoloval, ale s Android Pie se to změní.

Samsung odhalil detaily Android Pie u svých telefonu

Samsung je většinou pozadu s aktualizacemi systému Android. Tento trend bude i dále pokračovat. Původně jsme si mysleli, že již nový systém Android Pie dorazí v listopadu, tak teď se dozvídáme, že až v Lednu 2019. Samsung se zeptal své komunity, které funkce je potřeba opravit. Systém je prozatím v beta testování. Zároveň Samsung posunul […]

Android Pie na Samsung Galaxy S9

Nedávno jsme psali o tom, že Samsung již testuje Android 9 Pie na telefonu Galaxy S9+ a XDA-Developers sdíleli spoustu fotografií, kde byly vidět viditelné změny. Dnes z XDA-Developers vydali rovnou video, kde jde vidět, jak nový systém běží.