Vypnout reklamy

Svět androida

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Video ohledně Nokia 9 koncept

Po internetu koluje koncept, který se objevil teprve nedávno. Vypadal velmi důvěryhodně. Teď máme k dispozici video. Je pravděpodobné, že se tvůrci snažili o to, aby byl telefon co nejvíce věrohodný oficiálnímu.

Samsung začne vyrábět druhou generaci 10nm chipsetů

Intel stále zaspává dobu a stále nevydal svůj 10nm chipset. Na PC jsou možná procesory na tomto procesu trošku složitější vyrobit, ale Samsung se rozhodl pustit do druhé generace s vylepšenou FinFET technologií.

HTC U bude oficiálně odhalen 16. Května

HTC na svém Twiiter účtu oznámilo, kdy se představí nový vlajkový telefon HTC U. Bude se tak konat 16. Května. K tomuto okamžiku vydala firma krátké video.

Telefon Xiaomi Mi 6 oficiálně

Xiaomi Mi 6 je oficiálně venku. Představil ho ředitel Lei Jun dnes ráno. Telefon bude mít 5.15 palcový LCD displej s FHD rozlišením. Nechybí ani rychlý Snapdragon 835 procesor s osmijádrem a 2.45GHz. Dále k dispozici bude Adreno 540 a 6GB RAM.

Galaxy S8 má v Korei už 1 milión před-objednávek

Skvělý telefon, spousta před-objednávek, agresivní marketing, infinity displej a spoustu dalšího. Podle všeho se bude jednat o nejprodávanější telefon v celé historii Samsungu. Nový vlajkový telefon má více jak 1 milión před-objednávek!