Vypnout reklamy

Vývoj android systému

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Evoluce Androidu – část 4

Již jsme se dostali do roku 2015, kdy byl vytvořen systém Android 6.0 M. Tento systém je na většině mobilních telefonu společně s předchozí verzí Android 5.0 Lollipop. 

Evoluce Androidu – část 3

Další pokračování evoluce systému Android. Dostáváme se již do stádia, kde uživatelské rozhraní bylo mnohem jednodušší a hezčí. Celkový výkon systému byl vyšší a přibylo hned několik podpor.

Evoluce Androidu – část 2

V minulém díle jsme se v evoluci androidu dostali až k androidu ve verzi 1.6. Pověděli jsme si, jak systém Android začínal i jak ho firma Google odkoupila. 

Evoluce Androidu – část 1

Tento rok se nám dostane na mobilní telefon nový systém Android P, ale pojďme se podívat, jak to celé začalo a kdy se vlastně taková menší evoluce, změna uživatelského rozhraní, odehrávala.

Android O: Všechny funkce na jednom místě – část 2

Pokračujeme v představení nového systému Android O. Již jste si mohli přečíst první díl nových funkcí, které tento systém nabízí a dnes v tom budeme pokračovat. Android systém má změny na všech frontách. Kdy bude na prvním telefonu si nedovedeme říct.