Zajímavé hry, které by vám neměly uniknout

Přinášíme vám informativní článek o hrách, které by vám neměly do dnešního dne uniknout. Jedná se o akční hry a z větší části pro více hráčů. Nicméně nabízejí i hru pro jednoho. Graficky tyto hry jsou na vysoké úrovni, protože jsou většinu vytvořeny na novém enginu Unreal Engine 4.

Bezvadná střílečka Shadowgun Legends je venku!

Jedná se o perfektní střílečku, ve které se ocitáte v otevřeném prostoru plného nepřátel. Jak jsme již řekli, tak hra disponuje parádní grafickým zpracováním a spadá hlavně mezi RPG střílečky. Prozkoumávejte okolí a hrajte týmově, protože bez týmu se moc daleko nedostanete a pomoc bude opravdu potřeba. Již na videu vidíte propracované grafické zpracování s několika různými efekty.

Zahrajte si hru PUBG již dnes.

Hra PUBG je něco jako Fortnite. V této době vlastně PUBG žaluje firmu, která vytvořila Fortnite a to kvůli autorským právům. Vývojáři z PUBG si totiž myslí, že hra Fortnite je kopie. Nicméně my spíše věříme k tomu, že hra Fortnite je více populární, než PUBG a to bude ten důvod. Nicméně PUBG si můžete zahrát i na mobilním telefonu. Jedná se o stejný styl. Otevřený svět, aréna, spousta hráčů a časem se působiště zmenšuje.

Hra Fortnite Battle Royale Mobile ke stažení

Právě obrovská konkurence hry PUBG, jak jsme již psali výše. Tato hra však nabízí takovou kreslenou grafiku na rozdíl od PUBG. Dále Fortnite nabízí různé vychytávky a nedávno zde byla i exkluzivní aktualizace, kde jste hráli s Avangers. Nicméně je zde spousta zábavy, kterou můžete dělat a pokud si najdete kamarády, se kterými budete hrát, tak věřte, že hra vás na dlouhé hodiny zabaví.