Vypnout reklamy

Kvalitní rendery Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3

Nové hodinky Samsung Galaxy Watch 3 budou představeny 5. srpna a to zároveň s telefonem Note 20 nebo Tabletem Galaxy Tab S7 či sluchátky Galaxy Buds, Galaxy Z Flip, Galaxy Fold 2. V jeden den tedy Samsung představí spoustu novinek.

V této chvíli tedy máme vysoce kvalitní rendery těchto hodinek, které ukazují funkčnost systému Tizen a 45mm ciferníku. Jedná se o největší velikost hodinek Galaxy Watch 3. Má poté dorazit i klasická 42mm verze. Rendery jsou vytvořeny na základě různých dokumentací, jako je například dokumentace FCC, kde byly nejrůznější patenty a další dokumenty pro schválení produktu na trh.

Galaxy Watch 3 bude mí fyzicky otáčející se ciferník, tak jak tomu bylo u Galaxy Watch 2. U větší varianty je displej o velikosti 1.4 palců. Pokud jste tedy měli strach, že díky menšímu ciferníku, tak bude i menší displej, tak to jste si mysleli špatně, protože je tím pádem o 0.1 palců větší, než předchůdce.

Spousta vylepšených funkcí

Galaxy Watch Active 2 ECG
Galaxy Watch Active 2 ECG

Hodinky mají k dispozici nerezavou ocel s černým páskem. Podle všech informací má model SM-R840 dorazit s GPS integrací a Wi-Fi připojením. Samozřejmě nechybí ani verze 41mm a 45mm s LTE variantou. Dále je displej chráněn sklíčkem Gorilla Glass DX a hodinky zvládnou 5 ATM. Měření tepu je teď s možností ECG mnohem propracovanější. Dokonce po kalibraci zvládnou hodinky měřit váš tlak.

Samsung Galaxy Watch 3
Samsung Galaxy Watch 3