Android N

Android N je systém ve verzi 7. Již se chystá nový systém Android O, který je ve verzi 8 (2017).

Android N nabízí lepší výkon, tedy optimalizaci a spoustu nových funkcí. Avšak rok 2017 je ve znamení Android O. Android O taktéž přichází s Projektem Trable, takže pro vývojáře je úprava a následné aktualizace jednodušší.

Datum vydání: rok 2016

Jak se dařilo systému Android v Dubnu?

Google opět zveřejnil informaci o tom, jak se daří systému Android. Náš server nezveřejňuje tyto statistiky každý měsíc, protože se moc od předešlého neliší, ale tím, jak se vydávají nové telefony v prvním pololetí tohoto roku, tak se podíl Android Oreo zvýšil.

Xiaomi MI 6 se 6GB RAM překonal Galaxy S8 a S8+ v testu

Testy ukazují svým zákazníkům, jak silný telefon je a co všechno dokáže. Avšak nedá se jim až tak 100% věřit, jelikož testy nejsou prováděny v reálném prostředí ve kterém ho využívají všichni zákaznici. Záleží hodně na optimalizaci systému, výdrži a dalších aspektech.

Nová aktualizace Android 7.1.2

Před několika týdny se objevila na internetu betaverze Android 7.1.2 a teď je již na světě jeho finální verze. Prvně se však dostane na mobilní telefony společnosti Google. Jedná se tedy o Nexus Player a Pixel C telefony. Další telefony aktualizaci obdrží velmi brzy.

Aktualizace Samsung Galaxy S6 a S6 Edge bude mít zpoždění

Asi spousta lidí se těšilo na novou aktualizaci mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 a S6 Edge, který měl dostat novou verzi operačního systému Andorid 7.0 Nugát. Mělo se tak pomalu stávat již ke konci února, ale nestalo se tak. Teprve před týdnem obdržel Galaxy S7 aktualizaci na Android 7.0, ale na Samsung Galaxy S6 se […]

Již 1.2% Android zařízení běží na Android N

Přinášíme shrnutí podílu Android systému na mobilních telefonech. Statistika je rozdělena do několika verzích systému. Největší podíl v této chvíli patří systému Android L . Systém Android 7 a Android 7.1 má celkem 1.2% mobilních telefonu.

Google oznámil Android 7.1.2 beta

Google představil nový android ve verzi 7.1.2 beta pro všechny testery kompatibilních zařízení. Jedná se pouze o pořadovou aktualizaci.  Prozatím je tato beta verze zpřístupněna pro telefony Google Pixel, Pixel XL, Nexus 5X, Nexus Player a Pixel C.

Galaxy Note 5 běží na Android 7.0 – viděno na GFXBench

Jak to tak vypadá, tak Samsung se dostává do finální fáze testování nového operačního systému Android 7.0 na telefonu Galaxy Note 5. Jedná se o poslední model této řady, jelikož Note 7 nedopadla úspěšně. Většinou, když se taková informace na GFXBench objeví, tak je aktualizace za rohem.

Nokia D1C bude mít dvě verze

Rok 2017 bude pro značku Nokia návrat mezi chytré telefony. Finská společnost toto potvrdila už nespočet krát. První telefon s Android systémem na Nokia bude mít název Nokia D1C. Pojďme se podívat na specifikace.

Nexus zařízení dostanou Android 7.1.1 už 6. Prosince

Nějakou dobu aktualizace na Nexus zařízení nepřicházely, ale vypadá to, že se uživatelé Nexus mobilních telefonu dočkají. A to vše díky Google, který nezatracuje tyto telefony a bude je i nadále aktualizovat. Nexus zařízení již delší dobu běží na Android 7.0.

Nokia D1C na renderech, snapdragon 430, Android 7

Nokia se opětovně vrací na scénu a přijde s novým chytrým telefonem v roce 2017. Microsoft koupil Nokia telefony & služby do konce následujicího kvartálu. Informace ohledně nových telefonu pod značkou Nokia jsou více než reálné. V neposlední řadě jsme slyšeli o Nokia D1C, která poběží na systému Android 7.0.

HTC Bolt s kovovým designem, bez 3.5mm audio jacka

HTC je připraveno odhalit nový mobilní telefon pro střední třídu chytrých telefonu. Jedná se o HTC Bold s kódovým označením Acadia. Již jsme tento telefon mohli vidět na několika renderech, ale dnes díky Venture beat se můžeme podívat na reálné fotografie.