Android O

Android O je nový systém od firmy Google. Jedná se o verzi 8 a nabídne spoustu nových funkcí. Systém bude představen někdy ke konci srpna 2017. Jako první telefon, který získá Android O, tak to bude Google Pixel.

Android O je systém ve verzi 8 a byl představen na Google I / O.

Samsung vrátí možnost používat vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy

Samsung vrátí možnost si nastavit své vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy. Učinil tak poté, co tato možnost s Android Oreo a na Galaxy S9 a S9+ zmizela. Na fóru se tak množily požadavky, které musí Samsung zapracovat do nové aktualizace aplikace Samsung zpráv.

Android Oreo na Samsung Galaxy S7 již brzy

Majitelé mobilních telefonu Samsung Galaxy S7/S7 Edge dostanou velmi brzy aktualizaci na systém Android 8.0 Oreo. Vypadá to, že se majitelé dočkají sice o něco později, než bylo původně v plánu, ale dočkají.

Jak se dařilo systému Android v Dubnu?

Google opět zveřejnil informaci o tom, jak se daří systému Android. Náš server nezveřejňuje tyto statistiky každý měsíc, protože se moc od předešlého neliší, ale tím, jak se vydávají nové telefony v prvním pololetí tohoto roku, tak se podíl Android Oreo zvýšil.

Android se čím dál pomaleji dostává na vlajkové telefony. Aktualizace nabírají zpoždění!

Jako by toho nebylo málo. Android systém se velice pomalu dostává na nové vlajkové telefony a velmi pomalu se aktualizovávají ty starší telefony, některé ani nedostanou nový systém. Nicméně telefony od Google dostanou aktualizaci ihned.