Android P

Nový systém Android P má opět nakročeno k mobilním telefonum. Největším překvapením je to, že telefony od Google nedostanou tento systém jako první, ale možné je to, že nový systém obdrží Note 9. 

Velká výhoda sytému je adaptibilní baterie, která uspává zbytečné aplikace a nechává běžet jen ty, které jsou potřeba. Google také chce, abyste věděli, kolik času u jednotlivých aplikací strávíte času, proto vyvinul hlavní stránku, kde jsou tyto údaje zobrazené.

Datum vydání: Srpen 2018

Telefony Huawei obdrží Android Pie

Huawei představilo klíčové funkce nového rozhraní EMUI 9.0, ale za zavřenými dveřmi na IFA v Berlíně, takže se na veřejnosti s tímto neukázali. Nové rozhraní se ocitlo na telefonech Huawei Mate 20.

Google oficiálně vydal systém Android P, tedy Android 9 Pie

Google oficiálně oznamuje nový android systém. Jeho jméno je tedy Android 9 Pie. Od dnešní dne se dostává na mobilní telefony ve stabilní verzi a to pro mobily Pixel. Zařízení výrobců, kteří byli součásti beta programu s Google, tak obdrží aktualizaci ke konci roku.

Známé celé jméno systému Android P

Firma Google svůj systém představila už několik měsíc;u před vydáním, avšak celé jméno stále nebylo oznámeno. I když to nic nemění, ani to vlastně není nikterak důležité, tak spousta lidí chtělo vědět celé jméno nového systému.

Android P Beta 3 je venku

Nedávno jsme sepisovali časovou osu nového telefonu Android P Beta 3 a již se blíží ke své finální fázi. Google právě včera oznámil novou Android P Beta 3, což je již první kandidát na finální verzi. Nicméně musí projít ještě menším testováním.

Telefony Nokia obdrží Android P v srpnu

Společnost HMD potvrdila už několikrát, že všechny telefony Nokia obdrží aktualizaci Android P. Nedávno byl spuštěn beta program v Číně pro vlastníky Nokia 6.1, Nokia 7, Nokia 7 Plus a Nokia 8 Sirocco.

Google odhalil systém Android P oficiálně

Již nějakou dobu se píše o Android P, jelikož již je k dispozici verze pro vývojáře, aby mohli vývojáři připravit své aplikace ještě předtím, než bude Android P na mobilních telefonech. Proto už některé funkce známe z dřívějška, ale teď je to oficiálně.

Android P bude mít novou funkci

Už jen několik hodin zbývá do Google I/O, kde bude představen nový systém Android P. Nicméně za jak dlouho uvidíme Android P v mobilních telefonech, to je ve hvězdách, avšak máme informaci o nové funkci.

Android 9.0 P a co od něho očekávat – část 2

Pokračování seriálu okolo Android P, který má být naplno představen na Google I/O 2018. Konference se koná právě od 8 – 9.května. Na této události se dozvíme spoustu nových informací a to nejen o Android P, ale o dalších novinkách ze společnosti Google.

Android 9.0 P a co od něho očekávat – část 1

Google už má naplánovanou konferenci Google I / O, kde představí veškeré novinky. Přesněji 8. května – 10. května Google ukáže, co celý rok tvořil. Určitě mezi novinkami bude nový Android, tak jak je to každý rok. Tentokrát bude Android s písmenkem P. Každý se tak může dohadovat, jaká další sladkost to bude.

Google již pracuje na Android P

Je to teprve nedávno, co byl Android 8 (Oreo) nedávno představen a již jsou informace, že se pracuje na Android P. Je jasné, že firma Google a jiné budou ihned pracovat na dalších verzích, protože další rok musí zaválet. Tak jak Android vychází každý rok, tak i Samsung telefony, Sony, Apple a další.