Vypnout reklamy

Google I/O 2018

Jedná se o konferenci Google I/O 2018, kde Google představuje ty nejnovější novinky pro tento rok. Tento rok třeba představil Google asistentku, která dokáže zarezervovat stůl v restauraci a to po telefonu. Jedná se o umělou inteligenci, která dokáže nahradit vaší sekretářku. Poté došlo na představení Android P.

Souhrn novinek z Google I/O

Proběhla konference Google I/O, kde Google představuje novinky. Dalo by se říct, že do všeho co mohl vložil umělou inteligenci a strojové učení. Google tak určil další směr, jak budou dané firmy fungovat. Vypadá to, že do budoucna nebudeme potřebovat sekretářky, protože Google Asistent se o všechno postará.

Google Asistent bude umět mluvit dalšími jazyky a to i česky!

Na včerejší Google I/O konferenci se objevila informace, že  Asistent obdrží další jazyky. Tím pádem Google Asistent nebude umět pouze anglicky, což ocení hlavně lidé v České republice, kde nebudeme muset mluvit na Google anglicky. Čeština do Google Asistent bude zabudovaná do konce roku 2018.

Google odhalil systém Android P oficiálně

Již nějakou dobu se píše o Android P, jelikož již je k dispozici verze pro vývojáře, aby mohli vývojáři připravit své aplikace ještě předtím, než bude Android P na mobilních telefonech. Proto už některé funkce známe z dřívějška, ale teď je to oficiálně.