LG V40

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

LG V40 ThinQ dorazí do Evropy

LG V40 ThinQ byl představen zpátky v říjnu. Jedná se již o šestý telefon série V. Za chvíli tak uvidíme prodej tohoto telefonu na několika trzích v Evropě. Již obdržel certifikaci Wi-Fi pro EU.

LG V40 na Geekbench s Android 9 Pie

Mezitím co někteří výrobci chytrých telefonu již poskytli nový systém Android Pie pro své telefony, tak ještě pár jich zbývá. Vypadá to, že LG testuje nový systém Andorid Pie pro LG V40 ThinQ. Jedná se o telefon, který má tři senzory, nicméně je pouze dostupný v US a Korei.

LG V40 ThinQ oficiálně

Telefon LG V40 ThinQ je první telefon na světě, který disponuje širokoúhlým senzorem nebo zoom. Právě díky třem senzorům je tohleto všechno možné. K dispozici je totiž 107 stupňový ultra široký senzor, 78 stupňový standardní a 45 stupňový teleskopický. Nový vlajkový telefon tak zvládne 3x optický zoom.

Další informace ohledně telefonu LG V40 ThinQ

Ve čtvrtek bude nový vlajkový telefon od LG představen. Má dorazit s pěti kamerami. Tři kamery má mít na zadní straně a dvě na přední. LG propaguje sérií V jako telefon pro milovníky focení. Dnes máme informaci, co od těchto kamer můžeme čekat.

Oficiální video telefonu LG V40 ThinQ ze všech úhlů

Říjen je většinou velmi náročný co se týče představování nových telefonu. Je to měsíc, kdy se spousta výrobců předhání s novinkami kvůli vánocům a potřebuji své zákazníky přesvědčit pro nákup svého telefonu. Nicméně tento říjen 2018 je mnohem náročnější, než kdy jindy. Představí se totiž telefony Google, HMD Global, Huawei, LG, Razer, Samsung a pravděpodobně […]