Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 7

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung vypne nabíjení všech Galaxy Note 7

Pokud stále disponujete tímto mobilním telefonem, tak byste ho měli urychleně vrátit, protože Samsung úplně vypne nabíjení těchto telefonu ve své poslední aktualizaci. Dělal to postupně a chtěl donutit lidi, aby je vrátili.

Kódové označení Samsung Galaxy Note 8 je na světě

Samsung Galaxy S8 a S8+ bude mít své zářivé představení na konci tohoto měsíce, ale jak to vypadá s novým Galaxy Note 8? Víme, že Samsung se bude snažit prodat i některé Note 7 telefony ve Vietnamu. U většiny telefonu se rozhodli vyměnit baterie, které nemají vybuchovat.

Samsung začne prodávat repasované Note 7

Samsung se snaží snížit ztrátu, kterou utrpěl právě díky ukončení výroby a prodeje Galaxy Note 7. V Červnu podle všech informací začne Samsung prodávat Samsung Galaxy Note 7 znovu, ale tentokrát s novou baterií.

Samsung Galaxy Note 8 přijde. Je to potvrzené.

V roce 2011 poprvé Samsung vydal do světa Samsung Galaxy Note. Jednal se o phablet. Lidé si časem na velké displeje zvykli a uznali, že je to opravdu dobrý nápad. Ale poté co se stalo s Note 7 si všichni mysleli, že tato série skončí.