Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Gaalxy S7 Edge vyšel v únoru roku 2016. Přišel se Super AMOLED displejem o velikosti 5.5 palců a krycím sklem Gorilla Glass 4. Telefon běžel z počátku na Android 6.0.

K dispozici byl s čipem Snapdragon 820 nebo Exynos 8890 (EU). Dále telefon nabídl již 4GB RAM a 12MPx fotoaparát. Samozřejmostí je taktéž snímač otisků prstů pod „home“ tlačítkem.

Samsung Galaxy S7 Edge začal zákazníkovi hořet

Na začátku měsíce se dostala na internet informace o problémech se Samsung Galaxy Note 9, kdy začal mobilní telefon vydávat divné zvuky a šel z telefonu dým. Všichni si vzpomněli na problémy se Samsung Galaxy Note 7, který byl navždy stažen z trhu.

Android Oreo na Samsung Galaxy S7 již brzy

Majitelé mobilních telefonu Samsung Galaxy S7/S7 Edge dostanou velmi brzy aktualizaci na systém Android 8.0 Oreo. Vypadá to, že se majitelé dočkají sice o něco později, než bylo původně v plánu, ale dočkají.

Vrátí se Samsung k rovným displejům?

Určitě jste si povšimli, že Samsung ze začátku nabízel dvě varianty telefonu a to byl buď normální klasický nebo ten, který měl displej zahnutý na konci. Nicméně Samsung následně přešel na verzi, že už oba telefony jsou zahnuté. Jak to vidí zákazníci?