TOP 3 telefóny, které budou představeny v měsíci Srpen

Jelikož už proběhlo spoustu informací ohledně nových mobilních telefonu, které mají vyjít v druhé polovině roku, tak máme pro vás k dispozici souhrn telefónů v měsíci Srpen. Samsung Galaxy Note8 Určitě nesmíme zapomenout na dlouho očekávaný telefon řady Note. Telefon měl minulý rok problémy, že lidem dokázal vybouchnout v ruce. Příčinou byla baterie, která se […]

Jelikož už proběhlo spoustu informací ohledně nových mobilních telefonu, které mají vyjít v druhé polovině roku, tak máme pro vás k dispozici souhrn telefónů v měsíci Srpen.

Samsung Galaxy Note8

Určitě nesmíme zapomenout na dlouho očekávaný telefon řady Note. Telefon měl minulý rok problémy, že lidem dokázal vybouchnout v ruce. Příčinou byla baterie, která se v telefonu rozpínala díky horku, ale jelikož Samsung navrhl docela malý prostor pro baterií, tak právě proto se nemohla roztahovat. Když se nemá baterie kam roztahovat, tak se jednotlivé elektrony v baterií zblázní, protože nemají svou trasu. V takové situaci nezbývalo nic jiného než výbuch.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Samsung proto telefony stáhl z prodeje a chystá Note 8. Zákazníci, kteří na něho čekají, tak už je to 2 roky od posledního Note6. Samsung se chce předvést. Telefon bude mít nový S-PEN, displej má být větší.

Co o telefonu víme

Představení 23. Srpna

Nokia 8 / 9

Nokia 8 je v některých případech Nokia 9. Stále nevíme, jak se bude v Evropě značit, jestli jako Nokia 9 nebo Nokia 8. Avšak tento telefon nabídne silný čip Snapdragon 835 a spekuluje se, že by se jednalo o první telefon s novým systémem Android 8.0. Zároveň telefon nemá být vůbec drahý a jeho cena se pohybuje okolo 600€, což je oproti Note8 nízko. Note 8 bude totiž pravděpodobně stát 1000$.

Co o Nokia 8 víme?

Představení 16. srpna

LG V30

LG V30

LG V30

Řada „V“ od LG ještě nikdy oficiálně nedorazila na Evropský kontinent. Avšak tento rok je to jiné a LG oficiálně představí nový telefon V30 v Německu na IFA 2017. Avšak stane se tak ještě těsně před začátkem 31. srpna.

Rozdíl je ten, že V30 nebude disponovat dvojitým displejem, jak jsme třeba u V20 a V10 zvyklí, avšak zase nabídne nejlepší fotoaparát na mobilním telefonu. LG V30 dokáže velice dobře fotit v tmavém prostředí dík cloně, která je F 1.6.

Co o LG V30 víme?

Představení LG V30 je naplánováno na 31. srpna 2017