Vypnout reklamy

Samsung pracuje na vlastním herním telefonu

Jelikož nikdy nebyli herní telefony na prvních místech všech mobilních společností, tak s telefonem Razer Phone, který vyšel minulý listopad, se vše změnilo a začaly se společnosti předhánět.

Po Razer Phone následně oznámily herní telefony společnosti Asus, Huawei a dokonce i Xiaomi. Teď se již přidává i firma Samsung,

Specifikace telefonu

Právě o Samsungu máme bližší detaily. Herní telefon od Samsungu bude mít čip Snapdragon 845 a Galaxy A. Telefon nabídne 8GB RAM a 128GB interní paměť. V nabídce je také 64GB nebo 256GB. Dále má mít k dispozici 4000mAh baterií a telefon poběží na systému Android 8.1 Oreo. Je docela možné, že nabídne chlazení po vzoru Note 9 a to karbonové chlazení.

Herní telefon bude následovat stopy designu telefonu Galaxy A7 nebo Galaxy A9. Je tak jasné, že dorazí s infinity displejem. Prozatím však nevíme, kdy by se takový telefon měl dostat na trh, ale prázdninová sezóna Vánoc je velmi blízko. Je možné, že telefon Samsung oznámí někdy v Listopadu, aby byl připraven na Prosincové šílenství.

Zdroj