Vypnout reklamy

Reklamní sdělení

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

​Slevové kupóny jako cesta k výhodným nákupům

Blíží se doba, kdy všichni budeme vyhledávat dárky, ale co víc, chceme nakoupit za co nejlepší cenu a co nejkvalitněji. K tomu jsou k dispozici kupóny, které vždy mají nějakou slevu na určitý sortiment zboží, které internetový obchod nabízí.

Wellnes na doma? Můžete si dopřát masáže všech druhů!

V době covidové jsme si museli zvyknout, že nejsou všechny služby plně dostupné, a trendem se stalo vynahrazovat si zakázané doma. Boom zažívají wellness přístroje na doma, které můžete použít, kdykoliv se vám zlíbí. Nepotřebujete se složitě objednávat k masérovi, stačí zmáčknout čudlík a relax těla může začít v kteroukoliv denní i noční dobu. Oblíbené […]

Udržitelnost ve svícení

Ekologický trend udržitelnosti proniká všude, už i do řešení osvětlení prostor a svícení. Jak využít technologické novinky a šetřit energii a tím i přírodu, se dozvíte v tomto článku.

Pošlete všem svoji vlastní pohlednici!

Jestli jste vyfotili svým mobilem něco zajímavého, můžete z fotek hned na místě vyrobit spousty zajímavých fotodárků. Nejlepší jsou podle nás pohlednice. A hned potom fotoknihy, ale o těch zase někdy jindy.