LG G2

Telefon LG G2 se dostal na trh už v roce 2013 a to v Srpnu. Jedná se už o opravdu starý mobilní telefon, který běží na systému 5.0.2, tedy Android L.

Displej 5.2 palců byl pokryt sklíčkem Gorilla Glass 2. Čipy je Qualcomm Snapdragon 800 se čtyřjádrovým procesorem a GPU jednotkou Adreno 330.

Dále nechybí 13MPx zadní fotoaparát a 2.1 selfie fotoaparát. V této době selfie fotoaparáty moc nefrčely. Tuto popularitu započaly právě selfie tyče.

Používání LG G2 po měsíci – KONEC

Ano už je to měsíc, co používáme LG G2 a mohu s nadšením prohlásit, že mobilní telefon je stále rychlý i přes instalací několik nových aplikací. Tímto veškeré recenze a vše kolem tohoto mobilního telefonu uzavřeme a budeme se opět věnovat aplikacím a hrám na systém android. Pokud se ale chcete dozvědět více, tak si tuto novinku otevřete.

Recenze LG G2 – 2. část

Slíbili jsme recenzi již ve čtvrtek, ale bohužel jsme ji nestihli. Tak ji napíšeme právě dnes. Zaměříme se hlavně na funkci dvojitého poklepání nebo tlačítko zvyšování hlasitosti, které je umístěno u fotoaparátu. Řekneme si výhody a nevýhody těchto funkcí. Tak se do toho dejme!

Recenze LG G2 – 1.část

Má někdo z vás mobilní telefon LG G2? Uvažujete o jeho zakoupení? Pokud váháte, tak neváhejte a kupte, protože se dokáže srovnávat s novým mobilním telefonem Samsung Galaxy S5, ale zaostává za HTC M8. Řekneme si, co vše mobilní telefon umí a v budoucnu se podíváme mnohem blíž na jednotlivé funkce. Už teď můžeme napsat, že mobilní telefon […]