Žebříček telefonu pro 39. týden

Máme tady za sebou další týden. Teď se můžeme podívat, jak si telefony vedly v žebříčku na GSMARENA, který je sestavován podle toho, kolikrát se o mobilní telefon lidé zajímali. Každý týden se všechno mění a i pořadí. Třeba takový Note 8 obsadil první příčku. K dispozici máme i specifikace mobilního telefonu, takže se ihned […]

Nejlepší telefony za poslední týden

Máme tady za sebou další týden. Teď se můžeme podívat, jak si telefony vedly v žebříčku na GSMARENA, který je sestavován podle toho, kolikrát se o mobilní telefon lidé zajímali. Každý týden se všechno mění a i pořadí. Třeba takový Note 8 obsadil první příčku.

K dispozici máme i specifikace mobilního telefonu, takže se ihned můžete podívat na hardwarové zpracování jednotlivých telefonu. Věříme, že vám všechno hodně pomůže v rozhodování v nákupu. K dispozici máte spoustu mobilních telefonu, ale jen některé z nich jsou opravdu senzační.

1. Samsung Galaxy Note 8 (předtím 2.)

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Telefon, který vyšel před iPhone X je na druhé pozici. Disponuje 6.3 palcovým displejem, skvělým S-PEN, čipem Snapdragon 835 nebo Exynos 8895. Dále nechybí HDR10, 3D dotyk a certifikace IP68

2. Apple iPhone 8 (předtím 3.)

Apple iPhone 8

Apple iPhone 8

Tento telefon si vyměnil pozici právě se Samsung Galaxy Note 8, který si oproti minulému týdnu mírně přilepšil. Telefon má 4.7 palcový displej, IP67 certifikaci, iOS11 a čip Apple A11 Bionic, tak stejně jako iPhone X.

3. Apple iPhone X (předtím 1.)

Apple iPhone X

Apple iPhone X

Disponuje 3 GB RAM, 5.8 palcovým displejem a silným procesorem, který dokáže rozjet veškeré hry i aplikace. Čip firmy Apple byl vždy mnohem lepší na hry a dokázal zpracovávat konzolové grafické zpracování. Krom toho telefon disponuje HDR10 nebo Dolby Vision.

4. Samsung Galaxy J7 Pro (stejná pozice)

Samsung Galaxy J7 Pro

Samsung Galaxy J7 Pro

Telefon si udržel svou pozici i přes velkou konkurenci,což je velký pokrok. Telefon byl vydán již v červenci roku 2017 a disponuje 3GB RAM, 5.5 palcovým displejem, 13 MPx fotoaparátem, dual SIM, SAMOLED displejem.

5.Xiaomi Mi A1 (stejná pozice)

Xiaomi Mi A1 (5X)

Xiaomi Mi A1 (5X)

Na místě pátém je telefon společnosti Xiaomi. Udržel si tak svou 5. pozici z minulého týdne. Jedná se o čínský mobilní telefon, který se pomaličku dostává na trh v Evropě. Telefon má 5.5 palcový displej, 4GB RAM, IPS LCD displej, Android 7.1.2 a čip Snadragon 625

6. Xiaomi Redmi Note 4 (předtím 8.)

7. Samsung Galaxy S8 (předtím 6.)

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Na sedmou pozici se propadl telefon Galaxy S8. Postupně tak o něho opadává zájem. Nový Samsung Galaxy S8, který byl opravdu senzační a prodalo se spoustu těchto telefonu. Telefon disponuje SAMOLED displejem, 5.8 palcovým displejem, 3D dotek (jen „home“ tlačítko), Android 7.0 a čip Snapdragon 835 neboExynos 8895. Dále disponuje právě 4GB RAM.

8. Vivo V7+ (předtím 9.)

9. Apple iPhone 8 Plus (nově v žebříčku)

10. Nokia 6 (stejná pozice)

Nokia 6

Nokia 6

Nokia se vrátila na trh v plné parádě a vyvíjí jeden telefon za druhý. Snaží se projít do high-end telefonu i středně cenových relací. Ovšem nechybí ani takové telefony, které stojí tzv. babku. Nokia 6 disponuje 4GB RAM, 5.5 palcovým IPS LCD displejem a Android 7.1.1. Čip má Snapdragon 430 a GPU Adreno 505.

Minulý týden jste mohli vidět

Doporučujeme

Doporučujeme si také přečíst náš seriál Co je to?, abyste porozuměli jednotlivým zkratkám.

zdroj: gsmarena.com