Žebříček telefonu pro 38. týden

Co všechno se změnilo ve světě mobilních telefonu za poslední týden? Server GSM ARENA sestavila žebříček těch nejlepších telefonu za poslední týden a také vložila do něho ty nejnovější. Chcete vědět, jak si jednotlivé telefony vedou? Pojďme se na to podívat. Nový telefon Apple iPhone X se dostal na první místo před Note8 a obyčejný […]

Žebříček těch nejlepších telefonu

Co všechno se změnilo ve světě mobilních telefonu za poslední týden? Server GSM ARENA sestavila žebříček těch nejlepších telefonu za poslední týden a také vložila do něho ty nejnovější. Chcete vědět, jak si jednotlivé telefony vedou? Pojďme se na to podívat.

Nový telefon Apple iPhone X se dostal na první místo před Note8 a obyčejný iPhone 8 se dostal zase za Note 8, teď tedy obývá 3 pozici v žebříčku.

Zajímavé je, že Galaxy S8 obývá teď šestou pozici a hned za ním je iPhone 6. Nový telefon Xiaomi Redmi Note 4 se dostalo do TOP 10 a vivo V7+ se drží na deváté pozici. Nokia 6 je na poslední pozici v tomto zebříčku.

Pojďme si tedy udělat malé shrnutí, co mají telefony za specifikace

1. Apple iPhone X

Apple iPhone X

Apple iPhone X

Telefon si z minulého týdne udržel svou pozici. Disponuje 3 GB RAM, 5.8 palcovým displejem a silným procesorem, který dokáže rozjet veškeré hry i aplikace. Čip firmy Apple byl vždy mnohem lepší na hry a dokázal zpracovávat konzolové grafické zpracování. Krom toho telefon disponuje HDR10 nebo Dolby Vision.

2. Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Telefon, který vyšel před iPhone X je na druhé pozici. Disponuje 6.3 palcovým displejem, skvělým S-PEN, čipem Snapdragon 835 nebo Exynos 8895. Dále nechybí HDR10, 3D dotyk a certifikace IP68

3. Apple iPhone 8

Apple iPhone 8

Apple iPhone 8

Tento telefon si vyměnil pozici právě se Samsung Galaxy Note 8, který si oproti minulému týdnu mírně přilepšil. Telefon má 4.7 palcový displej, IP67 certifikaci, iOS11 a čip Apple A11 Bionic, tak stejně jako iPhone X.

4. Samsung Galaxy J7 Pro

Samsung Galaxy J7 Pro

Samsung Galaxy J7 Pro

Tento telefon se dostal z 8 místa minulý týden na místo 4,což je velký pokrok. Telefon byl vydán již v červenci roku 2017 a disponuje 3GB RAM, 5.5 palcovým displejem, 13 MPx fotoaparátem, dual SIM, SAMOLED displejem.

5.Xiaomi Mi A1

Xiaomi Mi A1 (5X)

Xiaomi Mi A1 (5X)

Na místě pátém je telefon společnosti Xiaomi. Jedná se o čínský mobilní telefon, který se pomaličku dostává na trh v Evropě. Telefon má 5.5 palcový displej, 4GB RAM, IPS LCD displej, Android 7.1.2 a čip Snadragon 625

6. Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Na šesté pozici se dostal telefon z dubna roku 2017. Nový Samsung Galaxy S8, který byl opravdu senzační a prodalo se spoustu těchto telefonu. Telefon disponuje SAMOLED displejem, 5.8 palcovým displejem, 3D dotek (jen „home“ tlačítko), Android 7.0 a čip Snapdragon 835 neboExynos 8895. Dále disponuje právě 4GB RAM.

7. Apple iPhone 6S

8. Xiaomi Redmi Note 4

9. Vivo V7+

10. Nokia 6

Nokia 6

Nokia 6

Nokia se vrátila na trh v plné parádě a vyvíjí jeden telefon za druhý. Snaží se projít do high-end telefonu i středně cenových relací. Ovšem nechybí ani takové telefony, které stojí tzv. babku. Nokia 6 disponuje 4GB RAM, 5.5 palcovým IPS LCD displejem a Android 7.1.1. Čip má Snapdragon 430 a GPU Adreno 505.

K dispozici máme již další 39. týden

Doporučujeme

Doporučujeme si také přečíst náš seriál Co je to?, abyste porozuměli jednotlivým zkratkám.

zdroj: gsmarena.com